Ve dnech 20. a 21. listopadu se v Loučni uskutečnil diskusní kulatý stůl odborníků z oblasti alternativních ekologických zdrojů pohonu motorových vozidel, nazvaný "Čistá mobilita".
Odborného fóra se zúčastnili zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva dopravy, Ministerstva životního prostředí, Ministerstva financí a Ministerstva pro místní rozvoj, a dále energetických a plynárenských společností, výrobců ekologických vozidel a plnicích stanic na stlačený zemní plyn (CNG). Diskutovat přišli i zástupci měst, obcí a dopravních podniků využívajících některý z alternativních zdrojů energie.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



