Na vyřešení hamletovské otázky "být, či nebýt" spojené se vznikem Evropské energetické unie si Marek Ševčovič, místopředseda Evropské komise, nemohl vybrat příznivější období. Potřeba energetické bezpečnosti EU, napjaté vztahy s Ruskem, touha najít rovnováhu mezi rozdílnými energetickými politikami jednotlivých států − to vše nahrálo tomu, aby se projekt slovenského eurokomisaře setkal s pozitivní odezvou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








