Zdravotnictví potřebuje peníze. Respektive víc a víc a vůbec nejvíc. Větu, kterou si zjevně první ministr tohoto resortu nechal kdysi vytesat nad futra a ostatní ji nezapomínají opakovat. A opakovat ji budou donekonečna, nebo alespoň do té doby, dokud bude z čeho brát. Zatím zdroje jsou, i když se současný ministr financí Andrej Babiš nechal slyšet, že by rád věděl, kam ty peníze mizí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se