Zdravotnictví potřebuje peníze. Respektive víc a víc a vůbec nejvíc. Větu, kterou si zjevně první ministr tohoto resortu nechal kdysi vytesat nad futra a ostatní ji nezapomínají opakovat. A opakovat ji budou donekonečna, nebo alespoň do té doby, dokud bude z čeho brát. Zatím zdroje jsou, i když se současný ministr financí Andrej Babiš nechal slyšet, že by rád věděl, kam ty peníze mizí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











