Dvacet lidí, mezi nimi i osm lékařů, obvinila policie z pojistných podvodů za desítky milionů korun. Skupina fingovala úrazy, aby získala peníze od pojišťoven.
Z celkové škody 38 milionů pojišťovny vyplatily 28 milionů, zbylé případy skončily ve fázi pokusu o podvod. Šest obviněných je ve vazbě, sdělili včera zástupci pardubické policie, jež proti skupině zasáhla, a Pojišťovny České spořitelny, jež na podvody upozornila.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



