První ho má jako pastelku, ten druhý spíš jako koktejlový párek. Bavíme se o velikosti. Třetí by toho svého přirovnal k víčku od grapefruitové limonády. Čtvrtý je policista, ano, ten "od pohledu plemenný hřebec, který má v pouzdře flusbrok místo pistole". Pět mužů na pódiu spojuje jedna věc. Vlastně taková maličkost. Nejspíš už tušíte. Mají… jak to říct? … hodně malé pindíky.

Pokud vás tohle téma pobuřuje, raději dál nečtěte. A ani nechoďte na hru Irská kletba, kterou nastudovala pražská Komorní činohra a která měla předevčírem českou premiéru. Dorazil i autor Martin Casella, sympatický prošedivělý intelektuál, kterého jako by pořád udivovalo, že se jeho hra na tohle delikátní téma opravdu uvádí na jevišti. "Psal jsem to sám pro sebe. Ani na vteřinu mě nenapadlo, že by to opustilo můj šuplík," říká s úsměvem.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.