Když jsem byl ještě malé dítě, můj táta kouřil a já to nenáviděl. Možná i proto jsem na cigaretový kouř alergický a pobyt s kuřákem ve stejné místnosti prostě nesnesu.

Když jsme po revoluci založili firmu, možná jsme byli prvním podnikem v okolí, kde se zaměstnanci při podpisu pracovní smlouvy zavazovali k nekouření během pracovní doby. Nemělo to tehdy žádnou oporu v legislativě, ale fungovalo to velmi dobře.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se