Když jsem byl ještě malé dítě, můj táta kouřil a já to nenáviděl. Možná i proto jsem na cigaretový kouř alergický a pobyt s kuřákem ve stejné místnosti prostě nesnesu.
Když jsme po revoluci založili firmu, možná jsme byli prvním podnikem v okolí, kde se zaměstnanci při podpisu pracovní smlouvy zavazovali k nekouření během pracovní doby. Nemělo to tehdy žádnou oporu v legislativě, ale fungovalo to velmi dobře.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








