Raději začít znovu a s čistým štítem, než protahovat současné problémy. "Pokud začínáte od nuly, nemůžete se už dostat níž. Podle mě je nejlepším řešením euro opustit a zkusit fungovat co nejlíp samostatně," rozpovídá se zhruba pětadvacetiletý mladík.
A v současném Řecku není s tímto názorem osamocen. "Myslím si, že pro nás bude velmi nákladné zůstat dál v eurozóně," souhlasí další z Řeků, kteří se ve středu pohybovali na náměstí Syntagma před řeckým parlamentem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












