Rozloučení fanoušků ostravského Baníku se slavným stadionem Bazaly proběhlo letos na konci května hodně smutně. Odmontovali sedačky, vyrvali kusy trávníku, rozebrali brankovou konstrukci, asi na památku. Každopádně po nich zůstala milionová škoda. Fotbaloví příznivci mají právě kvůli takovým událostem pověst agresivních bláznů, kteří od návštěv ligových utkání odrazují třeba rodiny s dětmi. Změnit by to chtěla Česká televize.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se