Po posledním červencovém týdnu mělo být jasněji v tom, kdy americká centrální banka (Fed) poprvé od roku 2006 zvedne sazby. Jenže není. Fed ve svém prohlášení po zasedání pouze řekl, že mu pro zvýšení sazeb stačí vidět "nějaké" dodatečné zlepšení trhu práce a "rozumná" jistota, že se inflace ve střednědobém horizontu dostane ke dvěma procentům.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








