Poté, co se strojírenství stalo opět jednou z klíčových komponent úspěšného ekonomického růstu České republiky, došlo rovněž k dalšímu zvýšení obchodní výměny mezi oběma zeměmi. "Export České republiky je výrazně orientovaný na Německo," říká Martin Žák, vedoucí Marketingové kanceláře obchodního oddělení Rakouského velvyslanectví. "Aby mohly české firmy v tvrdé konkurenci na německém trhu obstát, potřebují mít k dispozici ta nejkvalitnější zařízení a výrobní technologie. A právě ty jsou jim schopné zajistit dodavatelé z Rakouska s jeho tradiční, širokou a diverzifikovanou průmyslovou základnou," dodává. "Třináct firem - to je zatím vůbec nejvyšší počet účastníků na skupinovém stánku. Dokonce více než v loňském roce, který byl pro nás mimořádně úspěšný," říká ke společné účasti firem obchodní rada Rakouského velvyslanectví v Praze Christian Miller.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.