Američané šílí. Rusko prý do Sýrie posílá jedno letadlo s vojáky a zbraněmi za druhým. Podle Washingtonu tak Moskva jen přispívá k další destabilizaci situace v Sýrii a pokračování válečného konfliktu, který z domovů vyhnal miliony lidí. Je pravda, že kdysi relativně bohatá a klidná země s nesmírným kulturním bohatstvím, určitě také jedna z nejpřátelštějších v celém arabském světě, se den za dnem mění v ruiny a zoufalství jejích obyvatel se neustále prohlubuje. Jenže je otázkou, jestli se dá situace současnými prostředky, tedy bez Ruska, vůbec řešit.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se