Když jsem před šestnácti lety nastupoval do Deloittu, pozoroval jsem průbojnost svých mladších kolegů s respektem a, proč to nepřiznat, s jistou obavou: tihle mladí jsou tak draví, ambiciózní a pracovití, že naši generaci (jako ročník 1965 představuji přelom generace baby boomers a generace X) velmi brzo převálcují. Jenže poměrně záhy dostal tento pocit trhliny. Nově nastoupivší hovořili již krátce po dvacítce o rovnováze mezi prací a životem. No, dámy a pánové, na to máte ještě nějakou tu desítku let čas, říkal jsem často nejen sobě, ale i jim.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se