Nejvyšší šéf koncernu Volkswagen zaplatil za skandál s podvody při měření emisí aut. Martin Winterkorn včera rezignoval. Výbor dozorčí rady navíc uvedl, že odejít budou muset i další manažeři. Je dokonce možné, že na některé z nich bude podáno trestní oznámení. Celá aféra se týká i Škody Auto, tu nejspíš čeká svolávání řádově až stovek tisíc aut do servisů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








