Argentinský tenorista José Cura dnešním a zítřejším vystoupením v Obecním domě začíná tříletou rezidenci u pražského orchestru FOK. Zahajuje dílem, které má v krvi − básní nazvanou Jestliže zemřu, přežij mě. Chilský nobelista Pablo Neruda se takto před smrtí v roce 1973 loučil se svojí třetí manželkou, pro niž napsal sto sonetů. Orchestrální verzi skladby FOK uvede ve světové premiéře.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



