Důvody některých událostí jsou průzračné. "Vyjíždíme na šňůru proto, že se nám spolu chce hrát," říká třiačtyřicetiletý hudebník Michal Kaščák o turné slovenské skupiny Bez ladu a skladu. Proslulá alternativní kapela, která si dnes v Ostravě a zítra v Praze připomene třicáté výročí založení, vznikla z party šesti dobrých kamarádů. Rozešla se ale už v roce 1997 a od té doby hrála výjimečně, všeho všudy asi dvacet koncertů pouze na Slovensku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se