Manažer Googlu Eero Korhonen sdílí na Twitteru foto z berlínské konference o placeném obsahu. Na obrázku je sloupcový graf nazvaný "Placení za on-line zpravodajský obsah" a sloupečky grafu jsou až k uzoufání nízké. Vyplývá z nich, že přesvědčit Evropany (v podstatě lhostejno, z které země), že za "noviny" na webu mají dát byť euro, je nadlidský úkol.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








