Rok 2015 přinesl vozidlům na stlačený zemní plyn řadu důležitých novinek: česká legislativa již s ohledem na místní řešení umožňuje těmto automobilům parkovat v garážích, a počet plnicích stanic, na nichž lze CNG čerpat, překročil 100.

Plničky lze přitom najít nejen v okolí krajských měst, ale také na nejdůležitějších silničních tazích včetně D1. Vozidla jsou navíc dosud osvobozena od silniční daně.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se