Elektronické cigarety mohou dostat milost. Ministerstvo zdravotnictví se je chystá vypustit z protikuřáckého zákona. "Jsme ochotni k jedinému kompromisu, a to že bude možné dále používat v restauracích elektronické cigarety," řekla na včerejším jednání sněmovního zdravotního výboru náměstkyně ministra zdravotnictví Lenka Teska Arnoštová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






