Novým šéfem OHL ŽS se stal Petr Brzezina (50)

Jedna z největších tuzemských stavebních firem OHL ŽS má nového generálního ředitele. V čele brněnské společnosti, jejíž doménou jsou železniční stavby, stanul Petr Brzezina. Ve funkci vystřídal po 20 letech Michala Štefla, kterého v lednu odvolala dozorčí rada podniku.

"Rád bych využil svoje dosavadní manažerské zkušenosti k dalšímu rozvoji společnosti. Mezi moje hlavní úkoly patří transformace OHL ŽS do globální korporace naplňující strategii skupiny OHL do roku 2020," uvedl nový ředitel ke svému jmenování do funkce.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se