Novým šéfem OHL ŽS se stal Petr Brzezina (50)
Jedna z největších tuzemských stavebních firem OHL ŽS má nového generálního ředitele. V čele brněnské společnosti, jejíž doménou jsou železniční stavby, stanul Petr Brzezina. Ve funkci vystřídal po 20 letech Michala Štefla, kterého v lednu odvolala dozorčí rada podniku.
"Rád bych využil svoje dosavadní manažerské zkušenosti k dalšímu rozvoji společnosti. Mezi moje hlavní úkoly patří transformace OHL ŽS do globální korporace naplňující strategii skupiny OHL do roku 2020," uvedl nový ředitel ke svému jmenování do funkce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



