Stále častěji je naše současnost označována jako čtvrtá průmyslová revoluce, charakterizovaná digitalizací, kyberneticko-fyzikálními systémy a jejich dopadem na trh práce. Jak se těmto trendům přibližují vzdělávací instituce a CEMI zvláště?

Ano, čím dál častěji se mluví o Průmyslu 4.0 jako fenoménu 21. století. Čekají nás nová pracoviště s automatizovanými výrobními procesy, které nahradí lidskou sílu a jejichž výsledkem bude efektivnější výroba, vyšší kvalita a konkurenceschopnost apod. To samozřejmě ovlivní i poptávku po studijních oborech, protože si doba bude žádat specializované zaměstnance. Obecně se ale v posledních letech mění postupy v oblasti vzdělávání. Právě díky rychlému rozvoji moderních technologií se k nejnovějším trendům řadí e-learning, který nabízí možnost pružně reagovat na aktuální problémy a měnící se podmínky na trhu. Jeho obliba roste ve světě i v ČR, a proto ho poskytujeme i na CEMI. On-line studium je pohodlné a efektivní zároveň. Největší výhodou je možnost zvolit si vlastní tempo a přizpůsobit studijní plán svým potřebám. Výukové materiály jsou dostupné 24 hodin denně a stačí se pouze připojit k internetu. Absence přímého kontaktu s lektory se nahrazuje komunikací přes e-mail, telefon či Skype.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.