Policie chce případ hokejového trenéra Vladimíra Růžičky poslat k soudu. Ve čtvrtek detektivové ukončili vyšetřování a v dalších dnech odešlou spis žalobci.
"Policisté navrhují, aby byl obžalován pro trestní čin zpronevěry," potvrdil HN mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Podle policistů se Růžička dopustil zpronevěry ve dvou případech. O tom, zda kauza skončí před soudem, v dalších týdnech rozhodne dozorující žalobce z Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 10.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








