Policie chce případ hokejového trenéra Vladimíra Růžičky poslat k soudu. Ve čtvrtek detektivové ukončili vyšetřování a v dalších dnech odešlou spis žalobci.

"Policisté navrhují, aby byl obžalován pro trestní čin zpronevěry," potvrdil HN mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Podle policistů se Růžička dopustil zpronevěry ve dvou případech. O tom, zda kauza skončí před soudem, v dalších týdnech rozhodne dozorující žalobce z Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 10.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se