Začínajícím firmám se v Česku otevírá další možnost, jak získat peníze i publicitu. V Praze začala naplno fungovat nová pobočka globální sítě andělského investování Keiretsu Forum, která propojuje start-upy s potenciálními investory. Cílí na nové firmy, které jsou už příliš velké na to, aby jim k dalšímu růstu stačily peníze od rodiny a přátel, ale na druhou stranu ještě nedorostly do takové velikosti, aby se mohly ucházet o peníze z fondů rizikového kapitálu.

"Prahu jsem pracovně navštívila před pěti lety. Zjistila jsem ale, že ještě nenastal správný čas na naši expanzi do Česka. Od té doby se ovšem myšlenka andělského investování stala v celé střední Evropě mnohem známější," vysvětlila mezinárodní prezidentka Keiretsu Fora Judith Iglehartová, proč se rozhodla celý koncept přenést i do Česka.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.