Aby jeden člověk zároveň řídil a vlastnil jeden z prvoligových klubů a k tomu šéfoval i Fotbalové asociaci ČR, vyčítají Peltovi jeho kritici vytrvale dlouhou dobu. Konkrétně od listopadu 2011, kdy si ho český fotbal zvolil do svého čela. Jenže dlouho se nic nedělo a předseda Pelta dál seděl na obou židlích naráz.

S oznámením, že se z Jablonce plánuje stáhnout, vyrukoval pár dní po skončení letošního ligového ročníku. Jeho závěrečná kola vyvolala velké vášně. Hlavně to poslední minulý víkend. V něm Příbram potřebovala uhrát právě v Peltově Jablonci bod, aby se v lize zachránila. K bezbrankové remíze oba kluby dospěly tak, že v utkání se téměř nevystřelilo na branku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se