Když se Tomáš Gawlowski po 10 letech práce v zahraničí vrátil letos v lednu do Česka, nejvíc ho překvapily změny v pražské dopravě. "Vjel jsem do tunelu a úplně přesně jsem nevěděl, kde mě to vyvede. Navigace tu cestu neznala, připadal jsem si zase jako v novém městě," říká osmačtyřicetiletý manažer, který je, co se týče pracovní kariéry, tak trochu výjimka. Celou ji totiž strávil v barvách jednoho zaměstnavatele, americké společnosti Coca-Cola. Respektive jednoho z jejích franšízantů, firmy Coca-Cola HBC, která vyrábí a distribuuje světoznámý nápoj pro 28 zemí včetně Česka.

Prošel marketingovými a obchodními pozicemi doma i v zahraničí, posledních pět let strávil jako generální ředitel ve Švýcarsku. Od letoška zastává stejnou funkci v České republice. "I když přicházely nabídky z jiných společností, nikdy jsem nenašel důvod Coca-Colu opustit. V rámci firmy jsem měl možnost neustále růst, nenarazil jsem na strop. Mám už k firmě srdeční vztah."

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se