Nová kaple steaků
Skvěle, Gourmetguru zná další místo, kde může otestovat umění přípravy dokonalého rib-eye steaku. Tentokrát z uruguayského hovězího! V ulici Na Perštýně v centru Prahy se v červnu otevřelo nové lahůdkářství a restaurace s názvem Beef Bar. Zatím bez ohňostrojů a kampaně, podnik chce přes léto spíše v tichosti sbírat síly a ladit formu. Což možná ani nebude třeba. Tamní chorizo, tataráček, rib-eye steak a pupek, které Gourmetguru s potěšením degustoval, už ve vynikající formě byly a jsou. "Ribeyový test" ovšem Gourmetguru učiní ještě během léta. To až do restaurace dorazí neočekáván a v převleku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



