Třicetikorunové poplatky u lékaře zaplatíme za vás, slíbila před osmi lety ČSSD a vyhrála krajské volby. Když se dostala k moci i na celostátní úrovni, regulační poplatky zrušila. Před letošními volbami do krajských zastupitelstev strana přišla s podstatně méně senzační novinkou, která ušetří peníze alespoň dětem a seniorům. Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček chce prosadit výrazné snížení takzvaného ochranného limitu u doplatků za léky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








