Třicetikorunové poplatky u lékaře zaplatíme za vás, slíbila před osmi lety ČSSD a vyhrála krajské volby. Když se dostala k moci i na celostátní úrovni, regulační poplatky zrušila. Před letošními volbami do krajských zastupitelstev strana přišla s podstatně méně senzační novinkou, která ušetří peníze alespoň dětem a seniorům. Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček chce prosadit výrazné snížení takzvaného ochranného limitu u doplatků za léky.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se