Po pěti letech začal před vánočními svátky humpolecký pivovar Bernard znovu vyvážet pivo do USA. "Už dlouho jsme hledali nového partnera," vysvětluje mluvčí pivovaru Zdeněk Mikulášek.

Loni uvařil Bernard rekordní množství − přes 315 tisíc hektolitrů piva. To je podle zástupců rodinného pivovaru důvod k radosti, protože jde o značný úspěch a zatím největší roční produkci v historii firmy. Mikulášek redakci dále upřesnil, že výroba vzrostla meziročně o 4,4 procenta. "Vždycky jsme usilovali o to, aby naše značka byla silná. A aby bylo pivo kvalitní. Právě tato kvalita nám přináší nárůst, který nyní máme," řekl HN.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se