Rozhovorů jsem už rozdal tisíce, ale své vyprávění v první osobě jsem dovolil vytvořit jen Robertu Zárubovi v knize Chytám svůj život. A i tehdy jsem samozřejmě také kontroloval slovíčko po slovíčku. :-) Takovou důvěru totiž dokážu svěřit jen někomu, kdo mě dlouho zná. I proto jsem měl k formě následujícího textu, tedy že za mě někdo napíše mé vlastní vyprávění, jistou nedůvěru. Po setkání s Bezfrází.cz jsem nakonec souhlasil, že vyprávění o mém současném byznysu sepíšu sám, i když podle jimi navržené osnovy. Sloh nikdy nebyl mou silnou stránkou, ale raději to risknu, než bych za sebe nechal mluvit někoho jiného. :-)

Dobrý den, jmenuji se Dominik Hašek, rád bych si s vámi domluvil schůzku… Často tohle funguje, avšak ne vždy. Především u lidí z větších řetězců, kteří očekávají, že budu mluvit o Smartym a možnosti prodeje u nich, to funguje i opačně. Nicméně mé jméno spojené s mojí hokejovou kariérou, která zůstala mnohým v paměti, otevře spoustu dveří a rád toho využiju. Součástí obchodních setkání pak může být i nějaká ta společná fotka nebo podpis.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.