David Špinar, šéf investiční skupiny Miton

Mnoho lidí se cítí nejefektivněji, když jsou sami v klidu u počítače. Já to mám spíš obráceně a je to kromě mého osobního nastavení asi i důsledek obsahu mé práce. Nejefektivnější jsem v rámci diskusí s lidmi. V rámci dialogu toho dokážu nejvíc předat a cítím, že jsem také i nejkreativnější.

Potřebuji mít lidi na blízku a mít možnost s nimi diskutovat a probírat priority, plány, úkoly.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se