Největší tuzemská finanční skupina ČSOB začíná mohutně investovat na České poště. V lednu 2018 se tam díky nové smlouvě s poštou stane na příštích deset let jediným poskytovatelem bankovních a pojišťovacích služeb. Význam pošty pro byznys celé skupiny ČSOB tím výrazně vzroste.

"Jde o investice v řádu vyšších stovek milionů korun. Bez záruky, že budeme na poště pokračovat, jsme některé větší investice odsunuli," řekl HN Petr Hutla, člen představenstva ČSOB.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se