Největší tuzemská finanční skupina ČSOB začíná mohutně investovat na České poště. V lednu 2018 se tam díky nové smlouvě s poštou stane na příštích deset let jediným poskytovatelem bankovních a pojišťovacích služeb. Význam pošty pro byznys celé skupiny ČSOB tím výrazně vzroste.
"Jde o investice v řádu vyšších stovek milionů korun. Bez záruky, že budeme na poště pokračovat, jsme některé větší investice odsunuli," řekl HN Petr Hutla, člen představenstva ČSOB.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








