"Putin je fenomén. Myslím si, že po Hugu Chávezovi a Fidelu Castrovi představuje Putin spolu s Danielem Ortegou a Evo Moralesem takřka 'nejvyšší ligu'. Putin je člověk, který může přinést mír mnoha lidem ve světě," prohlásila bývalá argentinská fotbalová hvězda Diego Maradona v sobotu po svém příletu do Moskvy. O den později podle ruské státní televize RT Maradona naznačil ochotu vést ruskou fotbalovou reprezentaci. Kdysi obdivovaný sportovec, který se později zapletl nejen s kokainem, jeho pašováním, ale i neapolskou mafií, zřejmě pomýšlí na novou kariéru. A udělat si očko u prezidenta se přitom může hodit. Anebo že by se Putinovi podařilo po hereckých idolech Gérardu Depardieuovi či Stevenu Seagalovi "ulovit" další celebritu?

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily v Hospodářských novinách. Těšit se můžete na texty Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje Jan Kubita.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru