Bylo půl šesté ráno a nad New Yorkem se ještě zdaleka nezačalo rozednívat. "Máte štěstí!" usmál se na nás jeden ze dvou policistů na rohu Čtvrté avenue a 58. ulice. "Štěstí?" nadzvedl jsem obočí.
Stáli jsme na konci fronty, která vedla dvakrát tam a zpátky po celé délce chodníku mezi Pátou a Madison avenue. Na jejím začátku byl vchod do Apple Storu v těsném sousedství newyorského Central Parku. Chrám náboženství jménem Apple.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








