Bylo půl šesté ráno a nad New Yorkem se ještě zdaleka nezačalo rozednívat. "Máte štěstí!" usmál se na nás jeden ze dvou policistů na rohu Čtvrté avenue a 58. ulice. "Štěstí?" nadzvedl jsem obočí.

Stáli jsme na konci fronty, která vedla dvakrát tam a zpátky po celé délce chodníku mezi Pátou a Madison avenue. Na jejím začátku byl vchod do Apple Storu v těsném sousedství newyorského Central Parku. Chrám náboženství jménem Apple.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se