V pátek začíná druhé kolo kolektivního vyjednávání v automobilce Škoda Auto. Ta je nejziskovějším českým podnikem i největším exportérem. Situace po prvním kole, které proběhlo v úterý, zůstává vyhrocená. Vedení firmy potřebuje, aby v největší možné míře vyráběla i o víkendech, odboráři chtějí hlavně pro zaměstnance s dětmi volné víkendy.
"Zatím jsme obdrželi jen nabídku, která vypadá jako smetí hozené na zem," cituje týdeník Škodovácký odborář šéfa vyjednávacího týmu zaměstnanců Jaroslava Povšíka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








