Majitel společnosti Brano a viceprezident Sdružení automobilového průmyslu Pavel Juříček má jako nový poslanec hnutí ANO za sebou první dny v Poslanecké sněmovně. Sám přiznává, že poznává zcela nový svět, ke kterému je hodně kritický. Vadí mu častá a podle něj teatrální vystupování některých poslanců, jednací řád označuje za zbytečně komplikovaný a neefektivní, všímá si třeba i přetopených parlamentních místností.

Přesto je ale prý rád, že do politiky vstoupil a byl zvolen poslancem.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se