Elektromobil je ideálním prostředkem pro městské prostředí, kde může být dostatek dobíjecích stanic či alespoň elektrických zásuvek a kde je zapotřebí nejvíce řešit kvalitu ovzduší. Ostatně aktuálně se už i Praha zabývá možnostmi omezení provozu automobilů se spalovacími motory ve dnech s příliš vysokou hladinou smogu. Na silnicích se však s používáním elektromobilů jako firemních vozidel setkáváme jen minimálně. Proč?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



