Elektromobil je ideálním prostředkem pro městské prostředí, kde může být dostatek dobíjecích stanic či alespoň elektrických zásuvek a kde je zapotřebí nejvíce řešit kvalitu ovzduší. Ostatně aktuálně se už i Praha zabývá možnostmi omezení provozu automobilů se spalovacími motory ve dnech s příliš vysokou hladinou smogu. Na silnicích se však s používáním elektromobilů jako firemních vozidel setkáváme jen minimálně. Proč?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se