Mají dnes tituly MBA či DBA hodnotu na českém trhu? Vnímají je zaměstnavatelé jako pozitivum, i když nejsou uznávané ministerstvem školství?

Může to znít paradoxně, ale myslím si, že programům MBA jenom prospívá, že je u nás žádný státní orgán neakredituje. Každý zaměstnavatel ví, že kvalita MBA může být skvělá, anebo naopak otřesná. Nezajímá ho proto samotný fakt, že někdo má MBA, ale hlavně odkud a jaké ho má. Kvalitní školy se tak musí hodně snažit, aby dokázaly, že studium MBA u nich stojí za to.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se