Mají dnes tituly MBA či DBA hodnotu na českém trhu? Vnímají je zaměstnavatelé jako pozitivum, i když nejsou uznávané ministerstvem školství?
Může to znít paradoxně, ale myslím si, že programům MBA jenom prospívá, že je u nás žádný státní orgán neakredituje. Každý zaměstnavatel ví, že kvalita MBA může být skvělá, anebo naopak otřesná. Nezajímá ho proto samotný fakt, že někdo má MBA, ale hlavně odkud a jaké ho má. Kvalitní školy se tak musí hodně snažit, aby dokázaly, že studium MBA u nich stojí za to.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



