Sedm vůdců nejvyspělejších zemí se na každoročním setkání zpravidla dohodne na společném prohlášení, při němž svítí úsměvy jako při krájení svatebního dortu. O víkendu v kanadském La Malbaie to ale skončilo malérem − americký prezident svůj podpis odvolal. Špatných zpráv bylo více a jedna mrzutější než druhá.
Co se dočtete dál
- Proč je špatnou zprávou, když americký prezident na summitu G7 odvolal svůj podpis a zčistajasna navrhl, že by se Rusko mělo vrátit?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











