Hargaš je finančním šéfem NN v Česku

Martin Hargaš (42) se stal finančním ředitelem a členem představenstva penzijní společnosti NN v ČR. Hargaš dříve pracoval v pojišťovacích společnostech Interamerican nebo Achmea.

Svoreň bude řídit skupinu Portiva

Pavel Svoreň (28) je novým výkonným ředitelem a členem představenstva investiční skupiny Portiva. Svoreň dosud působil jako ředitel divize energetiky ve skupině DRFG.

Březinová přichází do Zátiší Group

Martina Grygar Březinová (43) se stala generální ředitelkou gastronomické skupiny Zátiší Group. Manažerka již několikrát získala ocenění v soutěži HN Top 25 žen českého byznysu.

Hlavním ekonomem DRFG se stal Slaný

Nově vytvořenou pozici hlavního ekonoma investiční skupiny DRFG zastává Martin Slaný (36). Dříve působil také jako poradce pro ekonomiku bývalého prezidenta Václava Klause.

Dosedla povede skupinu Manuvia

Peter Dosedla je generálním ředitelem v nové mezinárodní skupině Manuvia zaměřené na personální leasing. Manuvia vznikla spojením několika pracovních a personálních agentur.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru