Po devíti letech se do Prahy vrací nejslavnější hokejová liga světa NHL. Nový ročník kanadsko-americké soutěže odstartuje v říjnu v pražské O2 aréně. Už koncem loňského roku mluvil o české metropoli šéf soutěže Gary Bettman, redakci HN teď konání zápasu potvrdily dva zdroje blízké přípravám akce. "Zástupci NHL teď dolaďují některé detaily při návštěvě Česka, oficiální oznámení se všemi podrobnostmi by mělo přijít v březnu," uvedl jeden ze zdrojů.

Zápas se odehraje v prvním říjnovém týdnu. Podobně jako v roce 2010, kdy se v Praze střetly týmy Boston Bruins a Phoenix Coyotes. Tentokrát bude jedním z mužstev s největší pravděpodobností Philadelphia Flyers, kde v právě probíhajícím ročníku hrají tři čeští reprezentanti − útočník Jakub Voráček, obránce Radko Gudas a brankář Michal Neuvirth.

Zbývá vám ještě 70 % článku

Co se dočtete dál

  • V textu se dále dočtete:
  • Kdo má letos utkání v Praze organizovat?
  • Jak se na něm budou podílet české firmy?
  • Co ale pořádání zápasu ohrožuje?
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se