V Česku se ročně vyrobí 250 tisíc tun plastových obalů. Naprostá většina z nich končí bez užitku na skládkách a ve spalovnách a recykluje se jen zhruba třetina. Podle účastníků diskuse Hospodářských novin věnované recyklaci plastů bychom jich neměli vyrábět víc, než je potřeba, ale naopak měli předcházet jejich vzniku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








