Stát se opakovaně poslancem není mezi politiky neobvyklé. Dvakrát za jedno volební období se to však podařilo jen Petru Bendlovi (ODS), který včera zhruba po roce a půl znovu složil poslanecký slib. Do sněmovny poslaneckých lavic se tak vrátil bývalý ministr dopravy a zemědělství, spojovaný s lobbistou Ivo Rittigem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





