Není divu, že premiér Babiš po schůzce s prezidentem Milošem Zemanem utekl před novináři. Pokud by se postavil před mikrofony, nezbylo by mu než říci: "Právě jsem se vrátil z Lán. Prezident se mému návrhu vysmál." Čímž by byl okamžitě pro smích, protože si zjevně nedokáže prosadit, že vládě šéfuje on, a ne prezident.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









