Státní orgány nezákonně kriminalizovaly dvojici úřednic pražského magistrátu, aby zabránily restitucím rodového majetku, o které požádal rod Czerninů. Takto nebývale ostrou kritiku vynesl minulý čtvrtek Městský soud v Praze, když osvobodil bývalé pracovnice matriky hlavního města Ivanu Odarčenkovou a Markétu Svobodovou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




