Zaměstnanci mezi sebou komunikují stále více na digitálních platformách. Může za to především snaha ušetřit čas a zvýšit efektivitu práce. Neznamená to ale, že by se pracovníci začali vyhýbat osobním setkáním. I přestože podle průzkumu, který exkluzivně pro Hospodářské noviny uskutečnila personální společnost Předvýběr.cz, více než polovina ze čtyř desítek dotázaných firem do své komunikace moderní technologie zařazuje, 45 procent podniků stále dává přednost klasickým poradám.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se