Tento týden bude v Praze vypnuto současné digitální vysílání komerčních televizních stanic. Nahradí ho digitální vysílání druhé generace, které by mělo vydržet nejméně do roku 2030. Je to vhodná příležitost zamyslet se nad tím, jak se vlastně celý televizní průmysl během následujících 10 let může změnit. Nejde jen o technické způsoby šíření signálu, ale především o obsah vysílání, jeho vnímání běžnými diváky, doplňkové služby nebo propojení s dalšími technologiemi.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se