Po prvotních protestech to vypadá, že se lidé s postižením do Náměšti na Hané přece jen nastěhují. Jejich domov ale nejspíš vyroste na jiném pozemku, než který si Olomoucký kraj původně vytipoval.

"Směřuje to k tomu, že by možná bylo vhodnější jiné místo. Ale nejsme ještě definitivně dohodnuti," uvedl hejtman Ladislav Okleštěk z ANO po pondělním setkání se starostkou dvoutisícového městysu Martou Husičkovou z ODS.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se