Po prvotních protestech to vypadá, že se lidé s postižením do Náměšti na Hané přece jen nastěhují. Jejich domov ale nejspíš vyroste na jiném pozemku, než který si Olomoucký kraj původně vytipoval.
"Směřuje to k tomu, že by možná bylo vhodnější jiné místo. Ale nejsme ještě definitivně dohodnuti," uvedl hejtman Ladislav Okleštěk z ANO po pondělním setkání se starostkou dvoutisícového městysu Martou Husičkovou z ODS.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





