Návrat Boeingů 737 Max na nebe se opět odkládá. Americký výrobce Boeing oznámil, že neočekává povolení jejich provozu dříve než v polovině letošního roku. Český dopravce Smartwings s těmito stroji letos nebude létat vůbec. Úřady po celém světě nechaly Maxy posadit na zem loni v březnu po dvou tragických nehodách, při kterých zemřelo celkem 346 lidí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








