Bydlení je nedostupné, ceny bytů rostou o desítky procent a nejlepším řešením by bylo zdanění investičních bytů, případně zákaz pronajímání turistům. Společenská diskuse o bytech v poslední době jako by uhnula z práva na bydlení na právo na vlastnické bydlení pro všechny bez ohledu na věk či výdělky. Což neodpovídá absolutně ničemu v historii ani současnosti v zahraničí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se