Ano, jedni budou tleskat, že to je opatrnost a zdravý rozum, jiní namítnou, že alibismus. Každopádně ale napjatě očekávané rozhodnutí vlády ohledně znovuotevření škol padlo a, zaplať pánbůh, je jasno: běžná docházka do konce školního roku obnovena nebude. Poprvé od zavedení povinného vzdělávání tak osiří školní budovy na dlouhých šest měsíců − pokud se normální provoz rozběhne aspoň od září.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se