Po Jiřím Zimolovi a Jaroslavu Foldynovi už je jasné, že za ČSSD nepůjde do letošních krajských voleb ani hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard. Pro sociální demokraty jeho odchod ze strany oznámený uprostřed minulého týdne nebyl překvapením. O tom, že to mezi nimi a mužem, který ve vedení kraje našel společnou řeč s pravicovými stranami a vždy se vymezoval proti vyjednávání s KSČM, neklape, věděli straníci přes rok.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se