Po Jiřím Zimolovi a Jaroslavu Foldynovi už je jasné, že za ČSSD nepůjde do letošních krajských voleb ani hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard. Pro sociální demokraty jeho odchod ze strany oznámený uprostřed minulého týdne nebyl překvapením. O tom, že to mezi nimi a mužem, který ve vedení kraje našel společnou řeč s pravicovými stranami a vždy se vymezoval proti vyjednávání s KSČM, neklape, věděli straníci přes rok.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









